Mäso a mäsové výrobky

nájdete v predajni Karpatský gazda v Ilave

Pôvod mäsa je rovnako dôležitý ako jeho spracovanie

Kvalitu mäsa či mäsového výrobku ovplyvňuje viacero faktorov – pôvod mäsa, spracovanie a tiež prísady, ktoré finálny výrobok v sebe má. Nakoľko pracujeme v zodpovednom mäsopriemysle, vieme, že kvalitná strava a starostlivosť o zviera predurčujú to, na čo môže byť dané mäso použité. Na náš pult sa dostanú len tie značky, ktoré pristupujú k chovu či k spracovaniu v súlade s našimi predstavami a kritériami.

Ktoré značky a aké výrobky u nás kúpite?

Košecký dvor
z Košeckého Podhradia

Mäsové výrobky z Košeckého dvora vyrába značka výlučne z mäsa, ktoré pochádza z ich vlastného chovu. Nakoľko je to značka poľnohospodárskeho družstva, ktoré sa venuje nielen živočíšnej, ale tiež rastlinnej výrobe, zvieratá kŕmi vlastnou dopestovanou stravou. Takto dostáva spotrebiteľ záruku chutného, na živiny bohatého mäsa a mäsových výrobkov. Košecký dvor nepoužíva chemické konzervanty, pracuje len s prírodnými surovinami ako sú soľ, čierne korenie, cesnak, cibuľa, majoránka či horčica.

Produkty

Čerstvé, vákuovo balené hovädzie a bravčové mäso, salámy a šunky s možnosťou nechať si nakrájať vami zvolenú gramáž na predajni, klobásy, párky, špekačky, slanina, masť, oškvarky, oškvarková nátierka, jaternice, tlačenka.

Conte z Tŕstia, Dolný Lieskov

Značka Conte sa sústredí na chov a spracovanie hovädzieho mäsa a diviny. Hovädzí dobytok sa voľne pasie a je kŕmený výlučne trávou (senom). V Conte spracovávajú divinu z mäsa z vlastného chovu, ktorý je takisto voľný, v rámci ich súkromného revíru. Vysoká akosť vstupných surovín a moderný výrobný proces sú zárukou chutných mäsových výrobkov v nadštandardnej kvalite. Pre značku je tiež dôležitý čitateľný pôvod a etiketa.

Produkty

Sušené hovädzie a jelenie mäso, salámy a klobásky z jelenieho mäsa, hovädzie a divinové klobásky, paštéty s divinovým alebo jelením mäsom, hovädzie a jelenie mäso vo vlastnej šťave, darčekové balenia z produktov značky Conte.

Agrofarma
z Červeného Kameňa

Chov oviec a samotné salašníctvo je späté už so vznikom obce Červený Kameň. V stáde chová spoločnosť Agrofarma 2 500 kusov oviec. Tento chov je dominantou živočíšnej výroby, vďaka ktorej sa Agrofarma stala významným dodávateľom jahňacieho mäsa na Slovensku. Poctivý prístup k chovu a kŕmeniu zvierat nás presvedčil o tom, že v našej predajni budeme ponúkať nielen ich mliečne výrobky, ale aj mäso. Ak máte chuť na jahňacinu, zastavte sa u nás!

Produkty

Čerstvá divina, chladená a balená vákuovo. Čerstvá jahňacina, chladená a balená vákuovo.

Agrofarma Brvnište z Brvnišťa

Hlavným zameraním tohto chovateľa a tiež spracovateľa mäsa je chov mäsového hovädzieho dobytka, hydiny, nosníc, mangalíc a klasických ošípaných. Zvieratá majú voľné výbehy, kvalitnú stravu. To sa odráža na kvalite produktov vyrábaných z ich mäsa. Farma si za svoj cieľ kladie predávať iba také produkty, ktoré pochádzajú zo zvierat z ich vlastného chovu. Kurčatá sú chované bez hormónov, nosnice majú voľný výbeh.

Produkty

Mäso a mäsové výrobky z kuracieho, hovädzieho, bravčového mäsa, čerstvé vajcia z voľného chovu.

Späť na ponuku

Scroll to Top