Ovocné šťavy, sirupy

nájdete v predajni Karpatský gazda v Ilave

Predajňa slovenských regionálnych potravín v Ilave.

Poctivé šťavy nestoja pár centov

Ovocná šťava nie je len sladká a farebná tekutina. V prvom rade by to mala byť tekutina, ktorú získate z ovocia čerstvého, z mrazeného alebo z chladeného. Kvalitná šťava neobsahuje konzervanty, farbivá, arómy a už vôbec nie pridaný cukor. Ak je ovocie v šťave z lokálnej produkcie, dostáva tento nápoj pridanú hodnotu a vaše telo tie správne výživné látky. Do našej predajne sme vybrali len tie prírodné (z jedného druhu ovocia) a ovocné šťavy (z viac druhov), ktoré nie sú vyrobené z koncentrátu.

Ktoré značky a aké výrobky u nás kúpite?

Wellberry z Nitry

Bobuľové ovocie rôznych druhov je možné pestovať aj na Slovensku. Dôkazom toho je značka Wellberry, ktorá sa zaoberá nielen pestovaním ovocia, ale aj výrobou ovocných produktov ako sú ovocné šťavy, džúsy, sirupy, omáčky, detské výživy alebo džemy. Značka si zakladá na tom, že nepoužíva chemické konzervanty, umelé sladidlá ani farbivá. Všetky ich produkty tvorí len ovocie z vlastnej plantáže. Už to znie samo o sebe chutne, čo poviete?

Produkty

100 % prírodné šťavy, 100 % ovocné šťavy, smoothie šťavy, ovocné sirupy, ovocné džemy, detské ovocné výživy, zavárané ovocie.

Späť na ponuku

Scroll to Top