Pekárske výrobky

nájdete v predajni Karpatský gazda v Ilave

Predajňa slovenských regionálnych potravín v Ilave.

Bez chleba nieto ani raňajok

Možno ste si všimli, že v našich priestoroch sídlila kedysi pekáreň. Radi by sme na tradíciu kúpiť čerstvé pečivo v tejto časti Ilavy nadviazali, a do ponuky predajne Karpatský gazda sme začlenili aj chleba a pekárske výrobky. Hľadali sme čerstvosť, poctivú ručnú prácu, výživné vstupné suroviny. U nás aj čo sa pečiva týka platí, že radšej ho kupovať pomenej, ale v prvotriednej kvalite a chuti. Dopekané pekárske výrobky na našich pultoch rozhodne nenájdete.

Ktoré značky a aké výrobky u nás kúpite?

Špaldová pekáreň
z Nového Mesta nad Váhom

Špaldové pečivo tohto výrobcu si zamilujú veľkí aj malí maškrtníci. Základom sú nielen poctivé suroviny, ale hlavne láska k špaldovej múke a kvásku. Zloženie je jasné a jednoduché, bez konzervantov, farbív, dochucovadiel. Špaldová pekáreň nemá svoju kamennú prevádzku, pečivo dováža prevažne do predajní v Trenčíne, v Piešťanoch a v Myjave. U nás v Ilave máte teda jedinečnú možnosť vyskúšať nové, poctivé kváskové chute.

Produkty

Špaldový chlieb kváskový, špaldové kváskové žemle, sladké špaldové rožky, špaldové pagáče, špaldová kvásková knedľa.

Obecná pekáreň Lysá
pod Makytou

Kto si chce pochutnať na poctivom pečive, mal by skúsiť pečivo z Obecnej pekárne Lysá pod Makytou. Ich ponuka výrobkov je pestrá a chutná. U nás si budete môcť zakúpiť najmä ich chlieb, rožky, slané a sladké pekárenské dobroty. Pekáreň si zakladá na poctivých receptúrach, kvalitných vstupných surovinách, klasických peciach na drevo. Pečivo tohto výrobcu vám pripomenie poctivý chlebík, ktorý ste jedli ešte počas detstva a radi by ste ho kupovali a jedli aj dnes.

Produkty

Chlieb rôznych typov (zemiakový, špaldový, sendvičový), slané pečivo, sladké pečivo, vianočky, rožky, žemle, posúchy, pagáče.

Späť na ponuku

Scroll to Top