Sladké dobroty

nájdete v predajni Karpatský gazda v Ilave

Predajňa slovenských regionálnych potravín v Ilave.

Ak máte chuť na sladké, máme pre vás dobré tipy!

Aj Karpatský gazda má rád sladké a rád maškrtí. Do svojho obchodu preto vyberá tie sladkosti alebo pochutiny, ktoré sú vyrobené z poctivých surovín, na Slovensku, majú lahodnú chuť a premyslené zloženie. V našom obchode môžete s pokojným svedomím nakupovať sladkosti aj pre svoje deti, ktorým chcete dopriať to najlepšie z najlepšieho. Tak, ako aj my.

Ktoré značky a aké výrobky u nás kúpite?

Kolatch z Považskej Bystrice

Značka si svoje meno buduje na dvoch pilieroch – kvalite a ekológii. Ich sladké Tuby sú zabalené v hliníkových obaloch, ktoré je možné ľahko recyklovať. Tuba obsahuje len prvotriedne orechy a suroviny bez umelých dochucovadiel. Je to skutočne sladkosť za odmenu, ktorá prináša dobrý pocit, spokojné bruško a žiadne výčitky. Pre milovníkov ovocia pripravila značka aj dražé – ovocie v kvalitnej mliečnej alebo v horkej čokoláde.

Produkty

Tuba – sladký dezert v rôznych príchutiach (pistácia, slaný karamel, mandle so škoricou, cappucino, čokoláda a kokos, lieskový oriešok), ovocie v čokoláde.

Brix z Prievidze

Lyofilizáciou, čiže sušením mrazom, zachováva firma Brix v ovocí nielen farbu, ale aj tvar, chuť, arómu, nutričné hodnoty, vitamíny a minerály. Ovocie je v prvotriednej kvalite, dovážané z Európy, ale aj z trópov v prípade exotických plodov. Značka je držiteľom ocenenia Great Taste a to viac rokov po sebe. Na výrobu 1 kg mrazom sušeného ovocia spracuje 8 – 10 kg čerstvého ovocia. Produkty sú teda chutnou ovocnou a vitamínovou bombou pre všetky vekové kategórie.

Produkty

Európske lyofilizované ovocie, tropické lyofilizované ovocie, ovocie v čokoláde, zmesi ovocia.

Lyra z Nitry

Slovenská značka čokolády dohliada na každý detail výrobného procesu, a to dokonca aj na výsadbu a kvitnutie kakaovníkov. Používa najlepšie kakaové bôby na trhu z odrody Fino de Aroma. Tie pri pestovaní vyžadujú najmä manuálny prístup, nie iba mechanizáciu. Chuťové kompozície potom skladá skúsený čokolatier podľa vlastných receptúr. Chuť tejto čokolády je jemná, intenzívna. A pri zakusnutí vás prekvapí jemným puknutím. Táto čokoláda poteší aj náročných čokoholikov, naozaj.

Produkty

Tabuľkové čokolády horké, mliečne, ruby, ochutené, čokoládové tyčinky, prémiové čokolády so sušeným ovocím, odrodové čokolády, oriešky v čokoláde, čokoládové nátierky.

Ryska z Bratislavy

Vedeli ste, že na Slovensku sa vyrába proteínová tyčinka bez chémie? Táto tyčinka vznikla vtedy, keď zakladateľka značky zistila, že na trhu jej žiadna proteínová tyčinka nevyhovuje po stránke zloženia. Tyčinka je zdravá, chutná, neobsahuje sirupy či sladké pasty, ani éčka. Ryska neobsahuje lepok, je vhodná pre diabetikov, tehotné, športovcov, jednoducho pre všetkých, ktorí hľadajú zdravú svačinku na výlety či do práce.

Produkty

Proteínové tyčinky bez chémie v šiestich príchutiach.

Späť na ponuku

Scroll to Top