Slané dobroty

nájdete v predajni Karpatský gazda v Ilave

Poctivé slovenské výrobky nájdete v predajni Karpatský gazda.

Chrumkať zdravo, chrumkať bez výčitiek

Sortiment sladkých a slaných pochutín je dnes veľmi bohatý. Často však to, čo chutí výborne, nemusí mať aj výborné zloženie. Zastávame myšlienku, že sem-tam si treba prečítať aj informácie na obale. Možno by sme časom niektoré veci prestali z regálov brať, jesť ich, prípadne ich ponúkať svojej návšteve či deťom. U Karpatského gazdu sa snažíme ponúkať taký sortiment slaných pochutín, ktorých chuť ani cena vás od ich ďalšieho nákupu neodradia.

Ktoré značky a aké výrobky u nás kúpite?

Opatovské oblátky z Trenčína

Poctivé, chrumkavé a slané – také sú oblátky od spoločnosti Igor Krajčík – Oblátky. Budú vám robiť spoločnosť k dobrému vínku, k syru alebo k večernému filmu, počas ktorého často príde na jazyk chuť na niečo dobré. Majú jednoduché a prehľadné zloženie, ponúkame ich v troch príchutiach. Vopred však upozorňujeme, že chrumkanie týchto oblátok je návykové a kúpiť si len jeden balíček bude málo…

Produkty

Slané oblátky, syrové oblátky, cesnakové oblátky.

Blažejovky z Košece

Kto má rád zemiakové lupienky? Všetci? Mysleli sme si to! Ale aj pri lupienkoch sa treba pozerať na to, či boli vyrobené naozaj zo zemiakov a čím sú dochutené. Našli sme pre vás zemiakové lupienky, ktoré vám spríjemnia pivné posedenie, rodinnú oslavu alebo zaženú chute na slané maškrtenie. V týchto lupienkoch nenájdete éčka, stabilizátory, ani zvýrazňovače chuti. Výroba je ručná práca, používané sú výhradne slovenské zemiaky a repkový olej.

Produkty

Domáce zemiakové lupienky solené, solené k pivu, cesnakové a zemiakové krekry.

Späť na ponuku

Scroll to Top