Víno, pivo, nealko

nájdete v predajni Karpatský gazda v Ilave

Predajňa slovenských regionálnych potravín v Ilave.

Keď dobré vínko, tak slovenské!

Naša krajina je bohatá na úrodné vinohrady a tiež na šikovných a skúsených vinárov. I keď v obchodoch nájdeme pomerne slušné zastúpenie známych slovenských značiek vín, niekedy nezaškodí vyskúšať aj niečo nové, menej známe. Práve takéto značky sa snažíme v obchode Karpatský gazda prinášať a ponúkať. Vína potešia obdarovaného, ale aj náročných vinárov, ktorí radi skúšajú a hľadajú nové značky.
Predajňa slovenských regionálnych potravín v Ilave.

Chcete si vypiť, alebo sa napiť?

Do našej ponuky sme zaradili aj slovenské pivá a minerálky. Slovensko má skutočne bohaté zásoby minerálnej vody, o čom svedčí viac ako 1 600 rôznych minerálnych prameňov. Kvalitu slovenskej vody je cítiť aj v ďalších výrobkoch, ktoré s vodou pracujú – či už v alkoholických, alebo v nealkoholických. Možno práve v našej predajni nájdete značky nápojov, ktoré ste doteraz ešte neskúsili, alebo o nich nevedeli. Skúšať nové chute sa oplatí!

Ktoré značky a aké výrobky u nás kúpite?

Lukab z Dolných Zeleníc

Na svahoch Považského Inovca sa rozprestiera viac ako 25 hektárov viníc vinárstva s názvom Lukab. Jedinečná pôda, slnko, blízky Váh a skúsenosti vinárov sa snúbia vo vínach, ktoré sú jemné, ale vyzreté chuťou. Víno Lukab je rodinnou značkou, ktorú bežne v obchodoch, a často ani v tých špecializovaných, nekúpite. Vyrábajú biele, ružové a červené vína. Vinárstvo je nám sympatické najmä tým, že všetko potrebné hrozno na výrobu vína si dopestuje sebestačne, v súlade s prírodou.

Produkty

Fľašované vína biele suché a polosuché, ružové suché a polosladké vína, červené suché a barikové vína.

Martins z Priekopy, Martin

Rodinný pivovar MARTINS je mladý pivovar, vznikol v roku 2015. Pivo varí remeselným spôsobom a dodržiava biologický postup varenia založený na prírodných surovinách. Tými sú voda priamo z vrtu, slad zo sladovníckeho jačmeňa, český chmeľ a kvasnice. Zakladajú si na tom, že v ich pive nenájdete žiadne chemické látky a nedosycujú ho priemyselne vyrobeným CO2. Takéto pivo jednoducho musíte ochutnať!

Produkty

MARTINS 10°, 11° a 12 vo fľaši.

Šivarina z Kopca,
Košecké Podhradie

Pramenitá voda Šivarina pochádza z mimoriadne kvalitného zdroja podzemnej vody v Strážovských vrchoch. Je preto vhodná na každodenné pitie, a tiež na prípravu kojeneckej stravy. Má veľmi nízky obsah sodíka, preto ju môžu piť aj ľudia s kardiovaskulárnym ochorením. Voda nie je chemicky upravovaná.

Produkty

Jemne sýtená, sýtená a nesýtená pramenitá voda v 1,5 a 0,5 litrových PET fľašiach.

Späť na ponuku

Scroll to Top