Všetko do špajze

nájdete v predajni Karpatský gazda v Ilave

Predajňa slovenských regionálnych potravín v Ilave.

Dobrých a kvalitných potravín nie je nikdy dosť!

Domáca špajza je miestom, ktoré by sme pokojne mohli označiť za čarovné. Nájde sa v nej niečo sladké i slané pod zub, šťavnatý kompót, suroviny na prípravu večere, zelenina, ovocie. Aby ste mali možnosť nakúpiť si do vašej špajze všetko potrebné, v predajni Karpatský gazda nájdete rozličný sortiment potravín, ktoré vám spríjemnia varenie obedu či večerí. Pretože poctivých potravín ani v dobre zásobenej špajzy nikdy nie je dosť.

Ktoré značky a aké výrobky u nás kúpite?

Wellberry z Nitry

Bobuľové ovocie rôznych druhov je možné pestovať aj na Slovensku. Dôkazom toho je značka Wellberry, ktorá sa zaoberá nielen pestovaním ovocia, ale aj výrobou ovocných produktov ako sú ovocné šťavy, džúsy, sirupy, omáčky, detské výživy alebo džemy. Značka si zakladá na tom, že nepoužíva chemické konzervanty, umelé sladidlá ani farbivá. Všetky ich produkty tvorí len ovocie z vlastnej plantáže. My sme si obľúbili ich džemy a detské výživy, ktoré, veríme, oceníte pre ich zloženie a chuť aj vy.

Produkty

Ovocné džemy, detské ovocné výživy, zavárané ovocie
100 %, prírodné šťavy, 100 % ovocné šťavy, smoothie šťavy, ovocné sirupy.

Brix z Prievidze

Lyofilizáciou, čiže sušením mrazom, zachováva firma Brix v ovocí nielen farbu, ale aj tvar, chuť, arómu, nutričné hodnoty, vitamíny a minerály. Ovocie je v prvotriednej kvalite, dovážané z Európy, ale aj z trópov v prípade exotických plodov. Značka je držiteľom ocenenia Great Taste a to viac rokov po sebe. Na výrobu 1 kg mrazom sušeného ovocia spracuje 8 – 10 kg čerstvého ovocia. Produkty sú teda chutnou ovocnou a vitamínovou bombou pre všetky vekové kategórie.

Produkty

Európske lyofilizované ovocie, tropické lyofilizované ovocie, ovocie v čokoláde, zmesi ovocia.

Tri chilli farm
z Partizánskej Ľupče

Produkty od Tri chilli farm sú vyrobené z kvalitných surovín a chilli papričiek z celého sveta. Využijete ich pri grilovaní, hodia sa k syrom, polievkam, šalátom a v neposlednom rade sú zaujímavým darčekom pre všetkých, ktorí obľubujú pikantné chute. Okrem chilli omáčok určite vyskúšajte aj ich poctivý kečup Mocniak, alebo detskú verziu kečupu Mocniačik.

Produkty

Chilli omáčky, kečupy jemné, detské, ostré.

Považský olej z Púchova

Ak máte radi kvalitné oleje, rodinná firma z Púchova ich lisuje práve pre vás. Na priebeh lisovania dohliadajú, lisovanie robia len za studena. Oleje nie sú filtrované, a po vylisovaní ani chemicky upravené. Značka spolupracuje najmä so slovenskými poľnohospodármi. Cieľom je totiž nechať to dobré, čo sa doma urodilo, na našom, slovenskom trhu.

Produkty

Rôzne druhy olejov – makový, repkový, z pestreca mariánskeho, orechový, z konopy siatej, slnečnicový, horčicový, tekvicový, ľanový.

Farma Kameničany z Kameničian

Farma v Kameničanoch má moderné skleníky, v ktorých celoročne pestuje sladučké rajčiny. Zakladaná si na tom, že pestovanie je bez pesticídov. Rastliny chráni „dobrý hmyz“, ktorý bráni premnoženiu škodcov bez použitia chémie. Sympatické vám bude aj to, že pri pestovaní využívajú energiu z obnoviteľných zdrojov, zavlažujú dažďovou vodou a substrát, v ktorom rajčiny pestujú, kompostujú. Rajčiny teda chutia ako z vašej záhradky.

Produkty

Rôzne druhy rajčín – odrody medulienka, hranáčik.

Späť na ponuku

Scroll to Top